Cała Puszcza Notecka się mobilizuje i Giga Laurkę dla Strażaka i Leśnika maluje!

W dniu 4 maja przypada święto Strażaka, a 5 maja święto Leśnika. Chcemy im bardzo gorąco i wyjątkowo podziękować za to, że tak skutecznie ochraniają naszą Puszczę Notecką przed pożarami. Stwórzmy, specjalnie dla nich piękną Giga Laurkę składającą się z setek prac namalowanych przez przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych okalających naszą Puszczę. Wspólnie podziękujmy naszym Strażnikom Puszczy Noteckiej za ich trud i poświęcenie.

Akcja Puszcza Notecka maluje Giga Laurkę dla Strażników Puszczy Noteckiej jest skierowana właśnie do WAS!

Jak przystąpić do akcji – krok po kroku:

To naprawdę nic trudnego! Wystarczy:

  1. Zaprosić klasę, grupę dzieci, młodzieży lub indywidualne osoby do namalowania laurek dla Strażaków i Leśników i zrobić zdjęcia tych prac.
  2. Przesłać laurki do nas na maila straznicypyszczynoteckiej@fam.org.pl – uwzględniając informacje skąd jesteście i z jakiej placówki.
  3. Pokazać dzieciom, jeżeli jest to możliwe utworzoną przez nas Giga Laurkę dla Strażników Puszczy Noteckiej i efekt pracy wielu setek małych artystów.
  4. Odbierać Certyfikat Strażników Puszczy Noteckiej. <br>

W jaki sposób stworzyć i wysłać laurki?

  1. Laurkę namaluj na kartce w formacie A4 dowolną techniką plastyczną.
  2. Zrób zdjęcie namalowanym laurkom i wyślij nam na maila straznicypyszczynoteckiej@fam.org.pl. Przy wysyłce kilku prac jednocześnie pamiętaj, aby rozmiar twojej wiadomości nie przekraczał 25MB – jest to ważne, ponieważ niektóre serwisy mailowe blokują wysyłkę wiadomości elektronicznych z załącznikiem powyżej tego rozmiaru. Wówczas istnieje ryzyko, że Wasze prace do nas nie dotrą.
  3. Pracę w formacie .jpg lub .png należy nadesłać w terminie od 01.03.2023r. do 01.04.2023r.
  4. W treści maila nie zapomnij dodać nazwy placówki oraz miejscowości, z której pochodzicie.
  5. Przesyłając do nas prace automatycznie udzielacie zgodę do nieodpłatnego wykorzystania ich w promocji akcji „Cała Puszcza Notecka się mobilizuje i Giga Laurkę dla Strażaka i Leśnika maluje” oraz „Laurka dla Strażników Lasów” na naszych nośnikach informacji oraz umieszczenie ich na GIGA Laurce dla Strażników Lasów, którą wręczymy naszym Strażakom i Leśnikom w dniu ich święta.

Każda praca trafi na wielką GIGA LAURKĘ, która dotrze do wszystkich strażaków i leśników opiekujących się terenami Puszczy Noteckiej. Wspólnie podziękujmy naszym Strażnikom za to, że chronią nasze lasy przed pożarami.

Do wszystkich biorących udział w akcji GIGA Laurka dla Strażników Puszczy Noteckiej wyślemy certyfikat.

Regulamin i więcej informacji w zakładce GIGA LAURKA DLA STRAŻNIKÓW LASÓW