Debata dla dobra Puszczy Noteckiej

Serdecznie zapraszamy Cię na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się online przez platformę Livewebinar w dniu 25 września 2023 roku (poniedziałek), o godzinie 17:00. Nasza „Debata dla dobra Puszczy Noteckiej” to doskonała okazja do włączenia się w ważną dyskusję na temat przyszłości tego pięknego regionu.

Puszcza Notecka to miejsce pełne naturalnego piękna i unikalnej przyrody. Jednak, aby zachować jej bogactwo i ochronić ją na przyszłość, potrzebujemy Twojego głosu i zaangażowania. Nasza debata będzie poświęcona kwestiom zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i zachowania dziedzictwa przyrodniczego Puszczy Noteckiej.

Chcielibyśmy usłyszeć Twoje opinie, pomysły i sugestie na temat tego, jak możemy dbać o nasz region. Link do spotkania online znajdziesz tutaj: https://livewebinar.com/114-836-413 . Będzie to niepowtarzalna okazja, aby spotkać się z aktywistami oraz innymi osobami, które podzielają Twoją pasję do Puszczy Noteckiej.

Włącz się w rozmowę na temat przyszłości Puszczy Noteckiej i pomóż nam kształtować jej los. Dołącz do nas na „Debacie dla dobra Puszczy Noteckiej” i razem podejmijmy kroki w kierunku zachowania tego niezwykłego miejsca dla przyszłych pokoleń. Czekamy na Ciebie!

Zapraszamy na Debatę- poniedziałek 25.09.2023r, godz. 17:00 https://livewebinar.com/114-836-413